Plants vs Chakazombies (BETA)
Автор: Blue Griffindor Games
Віковий рейтинг: Мінімальний
¡Que Onda! te damos la bienvenida. Al nuevo juego de PvZ completamente 2D de todo roblox, pero con un toque bien Méxicano y pixeleado. Pelea contra muchos zombies con mucho flow en los niveles del juego Sumergete en un Plants vs Zombies completamente 2D dentro de roblox Este juego hace tributo a una subcultura Méxicana de manera respetuosa y honrada asi como a los videojuegos estilos pixel, con una intención de promover cultura sin prejuicios ni estereotipos y centrándose en la diversidad y el respeto con diversión. Este Juego esta actualmente en fase de BETA puede contener bugs. Este Juego es un fan-game no oficial de la saga Plants vs. Zombies Inspirado en el juego original Plants vs. Zombies creado por PopCap Games, una división de Electronic Arts. Todos los derechos reservados. De Blue Griffindor Games por Brandon Spears
- Грають зараз
- 0
- Рекорд
- —
- Відвідування
- 2,5 тис.+
Рекорд: 0 гравців
Кількість гравців
Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.
Нові відвідування щогодини
Відвідування, що додалися до загальної кількості.
Нові додавання у вибране щогодини
Люди, які додали гру до вибраного.
Частка лайків
Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.
Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 3 дні тому · відстежується з 6 жовт. 2026 р.
Опис
¡Que Onda! te damos la bienvenida.
Al nuevo juego de PvZ completamente 2D de todo roblox, pero con un toque bien Méxicano y pixeleado.
Pelea contra muchos zombies con mucho flow en los niveles del juego
Sumergete en un Plants vs Zombies completamente 2D dentro de roblox
Este juego hace tributo a una subcultura Méxicana de manera respetuosa y honrada asi como a los videojuegos estilos pixel, con una intención de promover cultura sin prejuicios ni estereotipos y centrándose en la diversidad y el respeto con diversión.
Este Juego esta actualmente en fase de BETA puede contener bugs.
Este Juego es un fan-game no oficial de la saga Plants vs. Zombies Inspirado en el juego original Plants vs. Zombies creado por PopCap Games, una división de Electronic Arts. Todos los derechos reservados.
De Blue Griffindor Games por Brandon Spears
Ще
- Лайки
- 8 (73%)
- Дизлайки
- 3
- Піджанр
- Tower defense
- Аватар
- R15
- Приватні сервери
- Ні
- Дата рекорду
- —
- ID всесвіту
- 9118354863
Значки
Рідкість показує, яка частка гравців отримала значок.
Долучайтеся до розмови
Оцінюйте ігри від 1 до 10, створюйте опитування, стежте за гравцями й отримуйте відповіді.
Геймпаси
Про гру Plants vs Chakazombies (BETA)
Plants vs Chakazombies (BETA) — гра в Roblox у жанрі «Стратегії (Tower defense)» від Blue Griffindor Games. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 2 534 відвідувань, а до вибраного її додали 137 людей. Її оцінили позитивно 73% гравців (8 лайків, 3 дизлайків). Гру створено 7 лист. 2025 р., останнє оновлення — 6 жовт. 2026 р.
Часті запитання
- Скільки людей зараз грає в Plants vs Chakazombies (BETA)?
- Зараз у Plants vs Chakazombies (BETA) грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
- Скільки відвідувань у Plants vs Chakazombies (BETA)?
- У Plants vs Chakazombies (BETA) загалом 2 534 відвідувань.
- Хто створив Plants vs Chakazombies (BETA)?
- Plants vs Chakazombies (BETA) належить спільноті Roblox Blue Griffindor Games.
- Коли вийшла Plants vs Chakazombies (BETA)?
- Plants vs Chakazombies (BETA) створено 7 лист. 2025 р., останнє оновлення — 6 жовт. 2026 р.
Гравці також заходять у
Популярні ігри в жанрі «Стратегії»