Перейти до вмісту
Скриншот POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby)

POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby)

Автор: Bunnk's Studio

Віковий рейтинг: Мінімальний

Are you ready to break out of Prison?! Well let's do this! 🔒 Welcome to POT HOTSPOT'S PRISON RUN OBBY. This is just not fair, so it looks like it's finally time to ESCAPE! This will be no easy task, though. You must traverse and break through prison security systems and avoid the guards. Can you ESCAPE PRISON? 💰 Buying the gamepasses and Donations really helps me out! 💰 ----------------------------------------------------------- ~ignore Tags: Digital Circus, Jax, Pomni, barby, Survive, Chef , Prison, poppy playtime , Jail , Obby , Robot, Robot Teacher, Ben, Evil Teacher, Rainbow friends, Baller, Robot, Mother, Siren Cop, SWAT, SWAT Car, Son, Kid friend, Candy, Candy Barry, Survive, Barry, Chef , Prison , Jail , Obby , Robot, Rainbow friends baby, Grimace, Freddy, Chica, Bonnie, Springtrap, Purple guy, FNAF movie, FNAF, Mother barry, Siren Cop,Baby barry, Baby Bobby, Red baby, baby blue, minecraft, minecraft movie, i'm steve, steve, mr ring a ding, lux imperator, devil's wing

Грають зараз
0
Рекорд
—
Відвідування
32,3 тис.+
Грати в Roblox
72

Рекорд: 0 гравців

Кількість гравців

Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.

Нові відвідування щогодини

Відвідування, що додалися до загальної кількості.

Нові додавання у вибране щогодини

Люди, які додали гру до вибраного.

Частка лайків

Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.

Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 6 днів тому · відстежується з 29 вер. 2026 р.

Про гру POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby)

POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby) — гра в Roblox у жанрі «Обі й платформери» від Bunnk's Studio. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 32 269 відвідувань, а до вибраного її додали 6 095 людей. Її оцінили позитивно 78% гравців (7 лайків, 2 дизлайків). Гру створено 27 вер. 2025 р., останнє оновлення — 28 вер. 2025 р.

Часті запитання

Скільки людей зараз грає в POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby)?
Зараз у POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby) грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
Скільки відвідувань у POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby)?
У POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby) загалом 32 269 відвідувань.
Хто створив POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby)?
POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby) належить спільноті Roblox Bunnk's Studio.
Коли вийшла POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby)?
POT HOTSPOT'S PRISON RUN! (Obby) створено 27 вер. 2025 р., останнє оновлення — 28 вер. 2025 р.

Гравці також заходять у

Популярні ігри в жанрі «Обі й платформери»

Ігри від Bunnk's Studio

Вхід у RBLXSTAT

На тебе чекають вибране, відстежувані ігри та сповіщення.

Немає акаунта? Реєстрація

Це не твій акаунт Roblox: ти входиш в окремий акаунт RBLXSTAT. Ніколи не вводь тут пароль від Roblox.

Реєстрація

Створи безкоштовний акаунт і стеж за улюбленими іграми

Це буде адреса твого профілю: rblxstat.com/uk/users/username

Можна входити й через e-mail; іншим він ніколи не показується.

Щонайменше 8 символів. Не використовуй пароль, який уже маєш деінде.

Уже маєш акаунт? Увійти

Скидання пароля

Введіть пошту акаунта, і ми надішлемо посилання для нового пароля.

Немає доступу до цієї пошти або інша проблема? Напишіть нам: [email protected]

Повернутися до входу