Roblox TD *Agent*
Автор: Sus Developments
Віковий рейтинг: Мінімальний
- Грають зараз
- 0
- Рекорд
- —
- Відвідування
- 2,2 тис.+
Рекорд: 0 гравців
Кількість гравців
Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.
Нові відвідування щогодини
Відвідування, що додалися до загальної кількості.
Нові додавання у вибране щогодини
Люди, які додали гру до вибраного.
Частка лайків
Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.
Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 9 днів тому · відстежується з 29 вер. 2026 р.
Опис
Розробник не додав опису.
- Лайки
- 20 (87%)
- Дизлайки
- 3
- Піджанр
- Tower defense
- Аватар
- На вибір гравця
- Приватні сервери
- Ні
- Дата рекорду
- —
- ID всесвіту
- 7973712753
Значки
Рідкість показує, яка частка гравців отримала значок.
Долучайтеся до розмови
Оцінюйте ігри від 1 до 10, створюйте опитування, стежте за гравцями й отримуйте відповіді.
Геймпаси
Про гру Roblox TD *Agent*
Roblox TD *Agent* — гра в Roblox у жанрі «Стратегії (Tower defense)» від Sus Developments. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 2 229 відвідувань, а до вибраного її додали 15 людей. Її оцінили позитивно 87% гравців (20 лайків, 3 дизлайків). Гру створено 22 черв. 2025 р., останнє оновлення — 20 лют. 2026 р.
Часті запитання
- Скільки людей зараз грає в Roblox TD *Agent*?
- Зараз у Roblox TD *Agent* грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
- Скільки відвідувань у Roblox TD *Agent*?
- У Roblox TD *Agent* загалом 2 229 відвідувань.
- Хто створив Roblox TD *Agent*?
- Roblox TD *Agent* належить спільноті Roblox Sus Developments.
- Коли вийшла Roblox TD *Agent*?
- Roblox TD *Agent* створено 22 черв. 2025 р., останнє оновлення — 20 лют. 2026 р.
Гравці також заходять у
Популярні ігри в жанрі «Стратегії»