Перейти до вмісту
Скриншот Ragdoll Friends (Simulator)

Ragdoll Friends (Simulator)

Автор: Tiny Koala

Віковий рейтинг: Легкий

СимуляториФізичні симулятори

A ragdoll physics simulator and sandbox game where you can grab your friends: toss them off a building, chuck them down the stairs, launch them into the ocean, crush them (almost anything your heart desires)! TRY OUT: - the CANNONS! - the STAIRS! - the TOWER! - the CRUSHER! - the BLENDER! - the PIT OF DOOM! - the QUICKSAND PIT! - the WATER SLIDES! - the ACID BOX! - the VOLCANO! - and the NUKE!!! 🔔🔔🔔 Remember to follow, favorite and like the game for UPDATES 🔔🔔🔔 🎁 Join the Tiny Koala community for EXCLUSIVE in-game rewards: https://www.roblox.com/Groups/Group.aspx?gid=526278140

Грають зараз
0
Рекорд
—
Відвідування
3,7 тис.+
Грати в Roblox
87

Рекорд: 0 гравців

Кількість гравців

Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.

Нові відвідування щогодини

Відвідування, що додалися до загальної кількості.

Нові додавання у вибране щогодини

Люди, які додали гру до вибраного.

Частка лайків

Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.

Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 8 днів тому · відстежується з 29 вер. 2026 р.

Про гру Ragdoll Friends (Simulator)

Ragdoll Friends (Simulator) — гра в Roblox у жанрі «Симулятори (Фізичні симулятори)» від Tiny Koala. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 3 683 відвідувань, а до вибраного її додали 48 людей. Її оцінили позитивно 53% гравців (8 лайків, 7 дизлайків). Гру створено 19 черв. 2025 р., останнє оновлення — 3 серп. 2025 р.

Часті запитання

Скільки людей зараз грає в Ragdoll Friends (Simulator)?
Зараз у Ragdoll Friends (Simulator) грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
Скільки відвідувань у Ragdoll Friends (Simulator)?
У Ragdoll Friends (Simulator) загалом 3 683 відвідувань.
Хто створив Ragdoll Friends (Simulator)?
Ragdoll Friends (Simulator) належить спільноті Roblox Tiny Koala.
Коли вийшла Ragdoll Friends (Simulator)?
Ragdoll Friends (Simulator) створено 19 черв. 2025 р., останнє оновлення — 3 серп. 2025 р.

Гравці також заходять у

Популярні ігри в жанрі «Симулятори»

Ігри від Tiny Koala

Вхід у RBLXSTAT

На тебе чекають вибране, відстежувані ігри та сповіщення.

Немає акаунта? Реєстрація

Це не твій акаунт Roblox: ти входиш в окремий акаунт RBLXSTAT. Ніколи не вводь тут пароль від Roblox.

Реєстрація

Створи безкоштовний акаунт і стеж за улюбленими іграми

Це буде адреса твого профілю: rblxstat.com/uk/users/username

Можна входити й через e-mail; іншим він ніколи не показується.

Щонайменше 8 символів. Не використовуй пароль, який уже маєш деінде.

Уже маєш акаунт? Увійти

Скидання пароля

Введіть пошту акаунта, і ми надішлемо посилання для нового пароля.

Немає доступу до цієї пошти або інша проблема? Напишіть нам: [email protected]

Повернутися до входу