Crucifix Playground (BETA)
Автор: Official_Tagglagged
Віковий рейтинг: Без рейтингу
- Грають зараз
- 0
- Рекорд
- —
- Відвідування
- 8+
Рекорд: 0 гравців
Кількість гравців
Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.
Нові відвідування щогодини
Відвідування, що додалися до загальної кількості.
Нові додавання у вибране щогодини
Люди, які додали гру до вибраного.
Частка лайків
Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.
Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 6 днів тому · відстежується з 29 вер. 2026 р.
Опис
Розробник не додав опису.
- Лайки
- 0 (0%)
- Дизлайки
- 0
- Піджанр
- —
- Аватар
- R15
- Приватні сервери
- Ні
- Дата рекорду
- —
- ID всесвіту
- 6621291352
Значки
Рідкість показує, яка частка гравців отримала значок.
Долучайтеся до розмови
Оцінюйте ігри від 1 до 10, створюйте опитування, стежте за гравцями й отримуйте відповіді.
Геймпаси
Про гру Crucifix Playground (BETA)
Crucifix Playground (BETA) — гра в Roblox від Official_Tagglagged. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 8 відвідувань, а до вибраного її додали 0 людей. Гру створено 1 жовт. 2024 р., останнє оновлення — 6 жовт. 2024 р.
Часті запитання
- Скільки людей зараз грає в Crucifix Playground (BETA)?
- Зараз у Crucifix Playground (BETA) грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
- Скільки відвідувань у Crucifix Playground (BETA)?
- У Crucifix Playground (BETA) загалом 8 відвідувань.
- Хто створив Crucifix Playground (BETA)?
- Crucifix Playground (BETA) створив розробник Roblox Official_Tagglagged.
- Коли вийшла Crucifix Playground (BETA)?
- Crucifix Playground (BETA) створено 1 жовт. 2024 р., останнє оновлення — 6 жовт. 2024 р.