The Difficulty Upgrade Tree: Classic
Автор: The Apatheon
Віковий рейтинг: Мінімальний
[DISCONTINUED] This is the original TDUT game that got discontinued, there is a higher quality remake of this game available, called TDUT:R (The Difficulty Upgrade Tree: Regrown), check it out! Total Upgrades: 250 (+28) There are 2 reset layers in this game, with a sub-reset layer and a bonus reset layer. Your progress does not save on public servers, it is recommended to keep playing in your own private server in order for your data to save. Some stats and badges can still be earned in public servers. This game is meant to be active and grindy (no offline progress), you should expect around 3 days of active playtime to fully complete the game from scratch up to the bonus reset layer completion. This game is not canon to TDUT:R. Credits: TUUT:T by: Gui_Ducks Eternal Joke Tower Wiki OmegaNum by: FoundForces
- Грають зараз
- 0
- Рекорд
- 11
- Відвідування
- 1,8 млн+
Рекорд: 11 гравців (30 вересня 2026 р.)
Кількість гравців
Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.
Нові відвідування щогодини
Відвідування, що додалися до загальної кількості.
Нові додавання у вибране щогодини
Люди, які додали гру до вибраного.
Частка лайків
Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.
Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 5 днів тому · відстежується з 29 вер. 2026 р.
Опис
[DISCONTINUED]
This is the original TDUT game that got discontinued, there is a higher quality remake of this game available, called TDUT:R (The Difficulty Upgrade Tree: Regrown), check it out!
Total Upgrades: 250 (+28)
There are 2 reset layers in this game, with a sub-reset layer and a bonus reset layer.
Your progress does not save on public servers, it is recommended to keep playing in your own private server in order for your data to save. Some stats and badges can still be earned in public servers.
This game is meant to be active and grindy (no offline progress), you should expect around 3 days of active playtime to fully complete the game from scratch up to the bonus reset layer completion.
This game is not canon to TDUT:R.
Credits:
TUUT:T by: Gui_Ducks
Eternal Joke Tower Wiki
OmegaNum by: FoundForces
Ще
- Лайки
- 3 619 (81%)
- Дизлайки
- 831
- Піджанр
- Інкрементальні симулятори
- Аватар
- R6
- Приватні сервери
- Ні
- Дата рекорду
- 30 вер. 2026 р.
- ID всесвіту
- 4910779031
Значки
Рідкість показує, яка частка гравців отримала значок.
Долучайтеся до розмови
Оцінюйте ігри від 1 до 10, створюйте опитування, стежте за гравцями й отримуйте відповіді.
Геймпаси
Про гру The Difficulty Upgrade Tree: Classic
The Difficulty Upgrade Tree: Classic — гра в Roblox у жанрі «Симулятори (Інкрементальні симулятори)» від The Apatheon. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 1 846 365 відвідувань, а до вибраного її додали 9 641 людей. Її оцінили позитивно 81% гравців (3 619 лайків, 831 дизлайків). Найбільша виміряна нами кількість одночасних гравців — 11 (30 вер. 2026 р.). Гру створено 25 лип. 2023 р., останнє оновлення — 4 жовт. 2026 р.
Часті запитання
- Скільки людей зараз грає в The Difficulty Upgrade Tree: Classic?
- Зараз у The Difficulty Upgrade Tree: Classic грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
- Скільки відвідувань у The Difficulty Upgrade Tree: Classic?
- У The Difficulty Upgrade Tree: Classic загалом 1 846 365 відвідувань.
- Який рекорд онлайну в The Difficulty Upgrade Tree: Classic?
- Найбільша виміряна нами кількість одночасних гравців — 11; рекорд встановлено 30 вер. 2026 р.
- Хто створив The Difficulty Upgrade Tree: Classic?
- The Difficulty Upgrade Tree: Classic належить спільноті Roblox The Apatheon.
- Коли вийшла The Difficulty Upgrade Tree: Classic?
- The Difficulty Upgrade Tree: Classic створено 25 лип. 2023 р., останнє оновлення — 4 жовт. 2026 р.
Гравці також заходять у
Популярні ігри в жанрі «Симулятори»