I want to remember.
Автор: Max_173999
Віковий рейтинг: Без рейтингу
I miss
- Грають зараз
- 0
- Рекорд
- —
- Відвідування
- 9+
Рекорд: 0 гравців
Кількість гравців
Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.
Нові відвідування щогодини
Відвідування, що додалися до загальної кількості.
Нові додавання у вибране щогодини
Люди, які додали гру до вибраного.
Частка лайків
Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.
Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 6 днів тому · відстежується з 29 вер. 2026 р.
Опис
I miss
Ще
- Лайки
- 1 (100%)
- Дизлайки
- 0
- Піджанр
- —
- Аватар
- R6
- Приватні сервери
- Ні
- Дата рекорду
- —
- ID всесвіту
- 4801079701
Значки
Рідкість показує, яка частка гравців отримала значок.
Долучайтеся до розмови
Оцінюйте ігри від 1 до 10, створюйте опитування, стежте за гравцями й отримуйте відповіді.
Геймпаси
Про гру I want to remember.
I want to remember. — гра в Roblox від Max_173999. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 9 відвідувань, а до вибраного її додали 0 людей. Її оцінили позитивно 100% гравців (1 лайків, 0 дизлайків). Гру створено 24 черв. 2023 р., останнє оновлення — 3 серп. 2023 р.
Часті запитання
- Скільки людей зараз грає в I want to remember.?
- Зараз у I want to remember. грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
- Скільки відвідувань у I want to remember.?
- У I want to remember. загалом 9 відвідувань.
- Хто створив I want to remember.?
- I want to remember. створив розробник Roblox Max_173999.
- Коли вийшла I want to remember.?
- I want to remember. створено 24 черв. 2023 р., останнє оновлення — 3 серп. 2023 р.