Revelation-class Mothership
Автор: ZolarKeth
Віковий рейтинг: Без рейтингу
The Revelation-class Mothership is a brand new Emperian Capital Ship. With the offensive capabilities of a fully-armed dreadnought and the hangar capacity of a supercarrier, the Revelation will soon begin spearheading many Emperian military operations. It is armed with 26 Heavy Beam Turrets and 3 Plasma Siege Cannons. It holds a complement of 20 Remote-Operated DZ900 Drones, 20 Zenith-class Fighters, 8 Sabre-class Fighters, and 3 Chaos-class Stealth Transports.
- Грають зараз
- 0
- Рекорд
- —
- Відвідування
- 3,8 тис.+
Рекорд: 0 гравців
Кількість гравців
Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.
Нові відвідування щогодини
Відвідування, що додалися до загальної кількості.
Нові додавання у вибране щогодини
Люди, які додали гру до вибраного.
Частка лайків
Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.
Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 4 дні тому · відстежується з 29 вер. 2026 р.
Опис
The Revelation-class Mothership is a brand new Emperian Capital Ship. With the offensive capabilities of a fully-armed dreadnought and the hangar capacity of a supercarrier, the Revelation will soon begin spearheading many Emperian military operations. It is armed with 26 Heavy Beam Turrets and 3 Plasma Siege Cannons. It holds a complement of 20 Remote-Operated DZ900 Drones, 20 Zenith-class Fighters, 8 Sabre-class Fighters, and 3 Chaos-class Stealth Transports.
Ще
- Лайки
- 4 (57%)
- Дизлайки
- 3
- Піджанр
- —
- Аватар
- R6
- Приватні сервери
- Ні
- Дата рекорду
- —
- ID всесвіту
- 25471558
Значки
Рідкість показує, яка частка гравців отримала значок.
Долучайтеся до розмови
Оцінюйте ігри від 1 до 10, створюйте опитування, стежте за гравцями й отримуйте відповіді.
Геймпаси
Про гру Revelation-class Mothership
Revelation-class Mothership — гра в Roblox від ZolarKeth. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 3 804 відвідувань, а до вибраного її додали 142 людей. Її оцінили позитивно 57% гравців (4 лайків, 3 дизлайків). Гру створено 12 груд. 2009 р., останнє оновлення — 18 бер. 2017 р.
Часті запитання
- Скільки людей зараз грає в Revelation-class Mothership?
- Зараз у Revelation-class Mothership грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
- Скільки відвідувань у Revelation-class Mothership?
- У Revelation-class Mothership загалом 3 804 відвідувань.
- Хто створив Revelation-class Mothership?
- Revelation-class Mothership створив розробник Roblox ZolarKeth.
- Коли вийшла Revelation-class Mothership?
- Revelation-class Mothership створено 12 груд. 2009 р., останнє оновлення — 18 бер. 2017 р.