Ro-Ville
Автор: EX0NIS
Віковий рейтинг: Без рейтингу
- Грають зараз
- 0
- Рекорд
- —
- Відвідування
- 44+
Рекорд: 0 гравців
Кількість гравців
Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.
Нові відвідування щогодини
Відвідування, що додалися до загальної кількості.
Нові додавання у вибране щогодини
Люди, які додали гру до вибраного.
Частка лайків
Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.
Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір 4 дні тому · відстежується з 29 вер. 2026 р.
Опис
Розробник не додав опису.
- Лайки
- 1 (50%)
- Дизлайки
- 1
- Піджанр
- —
- Аватар
- R6
- Приватні сервери
- Ні
- Дата рекорду
- —
- ID всесвіту
- 2480495244
Значки
Рідкість показує, яка частка гравців отримала значок.
Долучайтеся до розмови
Оцінюйте ігри від 1 до 10, створюйте опитування, стежте за гравцями й отримуйте відповіді.
Геймпаси
Про гру Ro-Ville
Ro-Ville — гра в Roblox від EX0NIS. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 44 відвідувань, а до вибраного її додали 0 людей. Її оцінили позитивно 50% гравців (1 лайків, 1 дизлайків). Гру створено 30 бер. 2021 р., останнє оновлення — 1 квіт. 2021 р.
Часті запитання
- Скільки людей зараз грає в Ro-Ville?
- Зараз у Ro-Ville грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
- Скільки відвідувань у Ro-Ville?
- У Ro-Ville загалом 44 відвідувань.
- Хто створив Ro-Ville?
- Ro-Ville створив розробник Roblox EX0NIS.
- Коли вийшла Ro-Ville?
- Ro-Ville створено 30 бер. 2021 р., останнє оновлення — 1 квіт. 2021 р.