Перейти до вмісту
Скриншот +1 Rock Mining

+1 Rock Mining

Автор: Ignyx

Віковий рейтинг: Мінімальний

СимуляториІнкрементальні симулятори

⛏️ Welcome to +1 Rock Mining! How to Play: ⛏️ Mine the rock to find ores 💰 Sell ores for money 🪨 Put ores on pads and EARN OFFLINE! ⬆️ Upgrade your pickaxe and base 🧨 Blast through layers with TNT 📖 Complete the Index for boosts 🌟 Rebirth to get stronger ✨ Discover rarer ores the higher you climb! USE CODE: RELEASE 🎮 Supports Desktop, Console, Mobile, and Tablet players

Грають зараз
0
Рекорд
—
Відвідування
28 тис.+
Грати в Roblox
116
1 робочий код
Коди1

Рекорд: 0 гравців

Кількість гравців

Зафарбована область — середнє за кожен інтервал, пунктир — максимум у ньому.

Нові відвідування щогодини

Відвідування, що додалися до загальної кількості.

Нові додавання у вибране щогодини

Люди, які додали гру до вибраного.

Частка лайків

Частка лайків серед усіх лайків і дизлайків.

Цю гру вимірюють раз на день · останній вимір учора · відстежується з 13 жовт. 2026 р.

Про гру +1 Rock Mining

+1 Rock Mining — гра в Roblox у жанрі «Симулятори (Інкрементальні симулятори)» від Ignyx. Зараз у неї грають 0 людей; загалом у неї 28 030 відвідувань, а до вибраного її додали 307 людей. Її оцінили позитивно 65% гравців (11 лайків, 6 дизлайків). Гру створено 12 серп. 2026 р., останнє оновлення — 24 вер. 2026 р.

Часті запитання

Скільки людей зараз грає в +1 Rock Mining?
Зараз у +1 Rock Mining грають 0 людей. Популярні ігри ми вимірюємо щохвилини.
Скільки відвідувань у +1 Rock Mining?
У +1 Rock Mining загалом 28 030 відвідувань.
Хто створив +1 Rock Mining?
+1 Rock Mining належить спільноті Roblox Ignyx.
Чи є коди для +1 Rock Mining?
Коли вийшла +1 Rock Mining?
+1 Rock Mining створено 12 серп. 2026 р., останнє оновлення — 24 вер. 2026 р.

Гравці також заходять у

Популярні ігри в жанрі «Симулятори»

Ігри від Ignyx

Вхід у RBLXSTAT

На тебе чекають вибране, відстежувані ігри та сповіщення.

Немає акаунта? Реєстрація

Це не твій акаунт Roblox: ти входиш в окремий акаунт RBLXSTAT. Ніколи не вводь тут пароль від Roblox.

Реєстрація

Створи безкоштовний акаунт і стеж за улюбленими іграми

Це буде адреса твого профілю: rblxstat.com/uk/users/username

Можна входити й через e-mail; іншим він ніколи не показується.

Щонайменше 8 символів. Не використовуй пароль, який уже маєш деінде.

Уже маєш акаунт? Увійти

Скидання пароля

Введіть пошту акаунта, і ми надішлемо посилання для нового пароля.

Немає доступу до цієї пошти або інша проблема? Напишіть нам: [email protected]

Повернутися до входу