Classic Horror Game
Autor: UnkCrowy
Klasyfikacja wiekowa: Łagodna
Welcome to Classic Roblox If you like Roblox and scary games come play this game Go to the maps and run from the monster Let’s go Classic Roblox fun
- Gra teraz
- 0
- Rekord
- —
- Wizyty
- 241+
Rekord: 0 graczy
Liczba graczy
Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.
Nowe wizyty na godzinę
Wizyty dodane do sumy.
Nowe ulubione na godzinę
Osoby, które dodały grę do ulubionych.
Odsetek polubień
Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.
Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 6 dni temu · śledzona od 29 wrz 2026
Opis
Welcome to Classic Roblox If you like Roblox and scary games come play this game Go to the maps and run from the monster Let’s go Classic Roblox fun
Więcej
- Polubienia
- 4 (100%)
- Łapki w dół
- 0
- Podgatunek
- —
- Awatar
- R6
- Serwery prywatne
- Nie
- Data rekordu
- —
- ID uniwersum
- 8167866080
Odznaki
Rzadkość pokazuje, jaki odsetek graczy zdobył odznakę.
Dołącz do rozmowy
Oceniaj gry od 1 do 10, twórz ankiety, obserwuj graczy i dostawaj odpowiedzi.
Przepustki
O grze Classic Horror Game
Classic Horror Game to gra na Roblox z gatunku Survival od UnkCrowy. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 241 wizyt, a 3 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 100% graczy (4 polubień, 0 łapek w dół). Została utworzona 15 lip 2025, a ostatnio zaktualizowana 23 wrz 2026.
Częste pytania
- Ile osób gra teraz w Classic Horror Game?
- Teraz w Classic Horror Game gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
- Ile wizyt ma Classic Horror Game?
- Classic Horror Game ma łącznie 241 wizyt.
- Kto stworzył Classic Horror Game?
- Classic Horror Game stworzył deweloper Roblox UnkCrowy.
- Kiedy wyszła gra Classic Horror Game?
- Classic Horror Game utworzono 15 lip 2025, a ostatnio zaktualizowano 23 wrz 2026.
Gracze dołączają też do
Popularne gry z gatunku Survival