Przejdź do treści
Zrzut ekranu z Midnight Shrimp Game

Midnight Shrimp Game

Autor: Hungry Camel Studios

Klasyfikacja wiekowa: Minimalna

Welcome to Midnight Christmas 2 🛒 Leave a LIKE 👍 + FAVORITE ⭐ for more! After working at the gas station you decide to quit that job and work at a better convenient store nearby, but where rumors circulate about creepy mysterious killings. You have to uncover the mysterious killer and find out who it is! There are 4 endings! Try to get them all! 🤝 This game is multiplayer and can be played by up to 8 players at once! This game may be slightly difficult to new players, playing with friends or other people is recommended. 🛒 Check out the shop for fun items to troll your friends with! ⭐ Inspired by the Nightshift Experience and RCM Games. 恐ろしい真夜中のレジ係のクリスマス体験 무서운 자정 계산원 크리스마스 체험 ประสบการณ์แคชเชียร์คริสต์มาสตอนเที่ยงคืนที่น่ากลัว Страшный полуночный кассир, рождественский опыт Experiencia navideña aterradora del cajero de medianoche

Gra teraz
0
Rekord
—
Wizyty
20,2 tys.+
Graj na Roblox
10816

Rekord: 0 graczy

Liczba graczy

Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.

Nowe wizyty na godzinę

Wizyty dodane do sumy.

Nowe ulubione na godzinę

Osoby, które dodały grę do ulubionych.

Odsetek polubień

Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.

Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 12 godzin temu · śledzona od 29 wrz 2026

O grze Midnight Shrimp Game

Midnight Shrimp Game to gra na Roblox od Hungry Camel Studios. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 20 188 wizyt, a 294 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 87% graczy (108 polubień, 16 łapek w dół). Została utworzona 21 paź 2024, a ostatnio zaktualizowana 24 gru 2025.

Częste pytania

Ile osób gra teraz w Midnight Shrimp Game?
Teraz w Midnight Shrimp Game gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
Ile wizyt ma Midnight Shrimp Game?
Midnight Shrimp Game ma łącznie 20 188 wizyt.
Kto stworzył Midnight Shrimp Game?
Midnight Shrimp Game należy do społeczności Roblox Hungry Camel Studios.
Kiedy wyszła gra Midnight Shrimp Game?
Midnight Shrimp Game utworzono 21 paź 2024, a ostatnio zaktualizowano 24 gru 2025.

Gry od Hungry Camel Studios

Zaloguj się do RBLXSTAT

Czekają na ciebie ulubione, śledzone gry i powiadomienia.

Nie masz konta? Zarejestruj się

To nie jest twoje konto Roblox: logujesz się osobnym kontem RBLXSTAT. Nigdy nie wpisuj tu hasła do Roblox.

Zarejestruj się

Załóż darmowe konto i śledź ulubione gry

To będzie adres twojego profilu: rblxstat.com/pl/users/nazwauzytkownika

Możesz logować się też e-mailem; nigdy nie jest pokazywany innym.

Co najmniej 8 znaków. Nie używaj hasła, którego używasz gdzie indziej.

Masz już konto? Zaloguj się

Zresetuj hasło

Podaj adres e-mail konta, a wyślemy link do ustawienia nowego hasła.

Nie masz dostępu do tej skrzynki lub jest inny problem? Napisz do nas: [email protected]

Wróć do logowania