Przejdź do treści
Zrzut ekranu z The Road

The Road

Autor: Tween2Worlds

Klasyfikacja wiekowa: Umiarkowana

Welcome to The Road! 🛣️ This game contains flashing lights, loud noises, and frightening scenes. Some individuals may react negatively. Play at your own risk. Join our DS, to send your Idea/Problems/Bug/Question ! This is a horror game that you need to survive to many monsters, and reach the Station. For this, you need to open crates. 📜 Keys: - SHIFT to sprint, A to drop 🛠️ Added: Controller sprint/ Controller hide Don't forgot you can join our server DS! 😊 Can be play on: PC, MOBILE, CONTROLER 🔨 #Horror #Survive #Realistic #BETA

Gra teraz
0
Rekord
—
Wizyty
1,9 mln+
Graj na Roblox
1,9 tys.+812

Rekord: 0 graczy

Liczba graczy

Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.

Nowe wizyty na godzinę

Wizyty dodane do sumy.

Nowe ulubione na godzinę

Osoby, które dodały grę do ulubionych.

Odsetek polubień

Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.

Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 3 dni temu · śledzona od 15 paź 2026

O grze The Road

The Road to gra na Roblox z gatunku Survival od Tween2Worlds. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 1 927 740 wizyt, a 100 786 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 70% graczy (1937 polubień, 812 łapek w dół). Została utworzona 15 kwi 2024, a ostatnio zaktualizowana 9 sie 2026.

Częste pytania

Ile osób gra teraz w The Road?
Teraz w The Road gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
Ile wizyt ma The Road?
The Road ma łącznie 1 927 740 wizyt.
Kto stworzył The Road?
The Road należy do społeczności Roblox Tween2Worlds.
Kiedy wyszła gra The Road?
The Road utworzono 15 kwi 2024, a ostatnio zaktualizowano 9 sie 2026.

Gracze dołączają też do

Popularne gry z gatunku Survival

Gry od Tween2Worlds

Zaloguj się do RBLXSTAT

Czekają na ciebie ulubione, śledzone gry i powiadomienia.

Nie masz konta? Zarejestruj się

To nie jest twoje konto Roblox: logujesz się osobnym kontem RBLXSTAT. Nigdy nie wpisuj tu hasła do Roblox.

Zarejestruj się

Załóż darmowe konto i śledź ulubione gry

To będzie adres twojego profilu: rblxstat.com/pl/users/nazwauzytkownika

Możesz logować się też e-mailem; nigdy nie jest pokazywany innym.

Co najmniej 8 znaków. Nie używaj hasła, którego używasz gdzie indziej.

Masz już konto? Zaloguj się

Zresetuj hasło

Podaj adres e-mail konta, a wyślemy link do ustawienia nowego hasła.

Nie masz dostępu do tej skrzynki lub jest inny problem? Napisz do nas: [email protected]

Wróć do logowania