Forgotten Era (Alpha Release!)
Autor: Hallowed Earth Official
Klasyfikacja wiekowa: Bez klasyfikacji
This is a PvP game heavily inspired by the extinct organisms called Dinosaurs. In this simple game you will Play to obtain Minute points. Kill Points by killing other players. You are able to play with a various amount of dinosaurs and more to come! Controls: Attack1 - Click Attack2 - Q Attack3 - E W,A,S,D - Basic Movement Rest - R (More movement coming soon!) Please Remember This Game Is A Heavy WIP And Will Have Updates And More Progress Made! CHANGING YOUR USERNAME CURRENTLY RESETS DATA, Please DM Fluffle a picture of your data before changing your username. Thanks for Playing, - Devs 💚
- Gra teraz
- 0
- Rekord
- —
- Wizyty
- 1,2 tys.+
Rekord: 0 graczy
Liczba graczy
Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.
Nowe wizyty na godzinę
Wizyty dodane do sumy.
Nowe ulubione na godzinę
Osoby, które dodały grę do ulubionych.
Odsetek polubień
Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.
Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar wczoraj · śledzona od 29 wrz 2026
Opis
This is a PvP game heavily inspired by the extinct organisms called Dinosaurs. In this simple game you will Play to obtain Minute points. Kill Points by killing other players. You are able to play with a various amount of dinosaurs and more to come!
Controls:
Attack1 - Click
Attack2 - Q
Attack3 - E
W,A,S,D - Basic Movement
Rest - R
(More movement coming soon!)
Please Remember This Game Is A Heavy WIP And Will Have Updates And More Progress Made!
CHANGING YOUR USERNAME CURRENTLY RESETS DATA, Please DM Fluffle a picture of your data before changing your username.
Thanks for Playing,
- Devs 💚
Więcej
- Polubienia
- 27 (77%)
- Łapki w dół
- 8
- Podgatunek
- —
- Awatar
- R6
- Serwery prywatne
- Nie
- Data rekordu
- —
- ID uniwersum
- 5232569374
Odznaki
Rzadkość pokazuje, jaki odsetek graczy zdobył odznakę.
Dołącz do rozmowy
Oceniaj gry od 1 do 10, twórz ankiety, obserwuj graczy i dostawaj odpowiedzi.
Przepustki
O grze Forgotten Era (Alpha Release!)
Forgotten Era (Alpha Release!) to gra na Roblox od Hallowed Earth Official. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 1205 wizyt, a 105 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 77% graczy (27 polubień, 8 łapek w dół). Została utworzona 27 paź 2023, a ostatnio zaktualizowana 7 wrz 2026.
Częste pytania
- Ile osób gra teraz w Forgotten Era (Alpha Release!)?
- Teraz w Forgotten Era (Alpha Release!) gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
- Ile wizyt ma Forgotten Era (Alpha Release!)?
- Forgotten Era (Alpha Release!) ma łącznie 1205 wizyt.
- Kto stworzył Forgotten Era (Alpha Release!)?
- Forgotten Era (Alpha Release!) należy do społeczności Roblox Hallowed Earth Official.
- Kiedy wyszła gra Forgotten Era (Alpha Release!)?
- Forgotten Era (Alpha Release!) utworzono 27 paź 2023, a ostatnio zaktualizowano 7 wrz 2026.