Anime Arena Battlegrounds
Autor: Design_32K
Klasyfikacja wiekowa: Łagodna
Thanks To All Tester
- Gra teraz
- 0
- Rekord
- —
- Wizyty
- 43+
Rekord: 0 graczy
Liczba graczy
Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.
Nowe wizyty na godzinę
Wizyty dodane do sumy.
Nowe ulubione na godzinę
Osoby, które dodały grę do ulubionych.
Odsetek polubień
Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.
Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 14 godzin temu · śledzona od 29 wrz 2026
Opis
Thanks To All Tester
Więcej
- Polubienia
- 2 (100%)
- Łapki w dół
- 0
- Podgatunek
- —
- Awatar
- R6
- Serwery prywatne
- Nie
- Data rekordu
- —
- ID uniwersum
- 4070995307
Odznaki
Rzadkość pokazuje, jaki odsetek graczy zdobył odznakę.
Dołącz do rozmowy
Oceniaj gry od 1 do 10, twórz ankiety, obserwuj graczy i dostawaj odpowiedzi.
Przepustki
O grze Anime Arena Battlegrounds
Anime Arena Battlegrounds to gra na Roblox od Design_32K. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 43 wizyt, a 1 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 100% graczy (2 polubień, 0 łapek w dół). Została utworzona 2 lis 2022, a ostatnio zaktualizowana 5 maj 2023.
Częste pytania
- Ile osób gra teraz w Anime Arena Battlegrounds?
- Teraz w Anime Arena Battlegrounds gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
- Ile wizyt ma Anime Arena Battlegrounds?
- Anime Arena Battlegrounds ma łącznie 43 wizyt.
- Kto stworzył Anime Arena Battlegrounds?
- Anime Arena Battlegrounds stworzył deweloper Roblox Design_32K.
- Kiedy wyszła gra Anime Arena Battlegrounds?
- Anime Arena Battlegrounds utworzono 2 lis 2022, a ostatnio zaktualizowano 5 maj 2023.