Lunatic Doom Machine
Autor: sokol50
Klasyfikacja wiekowa: Minimalna
- Gra teraz
- 0
- Rekord
- —
- Wizyty
- 2 tys.+
Rekord: 0 graczy
Liczba graczy
Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.
Nowe wizyty na godzinę
Wizyty dodane do sumy.
Nowe ulubione na godzinę
Osoby, które dodały grę do ulubionych.
Odsetek polubień
Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.
Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 6 dni temu · śledzona od 29 wrz 2026
Opis
Twórca nie dodał opisu.
- Polubienia
- 16 (84%)
- Łapki w dół
- 3
- Podgatunek
- —
- Awatar
- R6
- Serwery prywatne
- Nie
- Data rekordu
- —
- ID uniwersum
- 2146678397
Odznaki
Rzadkość pokazuje, jaki odsetek graczy zdobył odznakę.
Dołącz do rozmowy
Oceniaj gry od 1 do 10, twórz ankiety, obserwuj graczy i dostawaj odpowiedzi.
Przepustki
O grze Lunatic Doom Machine
Lunatic Doom Machine to gra na Roblox od sokol50. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 1955 wizyt, a 26 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 84% graczy (16 polubień, 3 łapek w dół). Została utworzona 16 lis 2020, a ostatnio zaktualizowana 17 lis 2020.
Częste pytania
- Ile osób gra teraz w Lunatic Doom Machine?
- Teraz w Lunatic Doom Machine gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
- Ile wizyt ma Lunatic Doom Machine?
- Lunatic Doom Machine ma łącznie 1955 wizyt.
- Kto stworzył Lunatic Doom Machine?
- Lunatic Doom Machine stworzył deweloper Roblox sokol50.
- Kiedy wyszła gra Lunatic Doom Machine?
- Lunatic Doom Machine utworzono 16 lis 2020, a ostatnio zaktualizowano 17 lis 2020.