The Site
Autor: dylanjkl
Klasyfikacja wiekowa: Bez klasyfikacji
- Gra teraz
- 0
- Rekord
- —
- Wizyty
- 153+
Rekord: 0 graczy
Liczba graczy
Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.
Nowe wizyty na godzinę
Wizyty dodane do sumy.
Nowe ulubione na godzinę
Osoby, które dodały grę do ulubionych.
Odsetek polubień
Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.
Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 18 godzin temu · śledzona od 29 wrz 2026
Opis
Twórca nie dodał opisu.
- Polubienia
- 2 (67%)
- Łapki w dół
- 1
- Podgatunek
- —
- Awatar
- R6
- Serwery prywatne
- Nie
- Data rekordu
- —
- ID uniwersum
- 191117796
Odznaki
Rzadkość pokazuje, jaki odsetek graczy zdobył odznakę.
Dołącz do rozmowy
Oceniaj gry od 1 do 10, twórz ankiety, obserwuj graczy i dostawaj odpowiedzi.
Przepustki
O grze The Site
The Site to gra na Roblox od dylanjkl. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 153 wizyt, a 1 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 67% graczy (2 polubień, 1 łapek w dół). Została utworzona 4 wrz 2016, a ostatnio zaktualizowana 6 lip 2019.
Częste pytania
- Ile osób gra teraz w The Site?
- Teraz w The Site gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
- Ile wizyt ma The Site?
- The Site ma łącznie 153 wizyt.
- Kto stworzył The Site?
- The Site stworzył deweloper Roblox dylanjkl.
- Kiedy wyszła gra The Site?
- The Site utworzono 4 wrz 2016, a ostatnio zaktualizowano 6 lip 2019.