Przejdź do treści
Zrzut ekranu z Blox Royale: Battlegrounds

Blox Royale: Battlegrounds

Autor: [B:S] 0:CD TEAM

Klasyfikacja wiekowa: Łagodna

Welcome to Blox Royale: Battlegrounds; a fast, class-based, First Person Shooter (FPS) by Banana Studios! Fight as your favorite characters on various maps and gamemodes! Earn coins and points by winning, assisting, and more! Rack up enough points to play as a MEGA character! 👍 Make sure to leave a like and favorite to support the game! 👍 🔥 Get a PREMIUM ONLY kill effect and a [PREMIUM] tag with Roblox Premium! 🔥 🔔 Follow for game updates! 🔔

Gra teraz
0
Rekord
—
Wizyty
8,9 mln+
Graj na Roblox
58,6 tys.+17,1 tys.+

Rekord: 0 graczy

Liczba graczy

Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.

Nowe wizyty na godzinę

Wizyty dodane do sumy.

Nowe ulubione na godzinę

Osoby, które dodały grę do ulubionych.

Odsetek polubień

Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.

Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 10 godzin temu · śledzona od 7 paź 2026

O grze Blox Royale: Battlegrounds

Blox Royale: Battlegrounds to gra na Roblox od [B:S] 0:CD TEAM. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 8 944 728 wizyt, a 159 768 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 77% graczy (58 561 polubień, 17 065 łapek w dół). Została utworzona 29 lip 2020, a ostatnio zaktualizowana 9 sie 2024.

Częste pytania

Ile osób gra teraz w Blox Royale: Battlegrounds?
Teraz w Blox Royale: Battlegrounds gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
Ile wizyt ma Blox Royale: Battlegrounds?
Blox Royale: Battlegrounds ma łącznie 8 944 728 wizyt.
Kto stworzył Blox Royale: Battlegrounds?
Blox Royale: Battlegrounds należy do społeczności Roblox [B:S] 0:CD TEAM.
Kiedy wyszła gra Blox Royale: Battlegrounds?
Blox Royale: Battlegrounds utworzono 29 lip 2020, a ostatnio zaktualizowano 9 sie 2024.

Gry od [B:S] 0:CD TEAM

Zaloguj się do RBLXSTAT

Czekają na ciebie ulubione, śledzone gry i powiadomienia.

Nie masz konta? Zarejestruj się

To nie jest twoje konto Roblox: logujesz się osobnym kontem RBLXSTAT. Nigdy nie wpisuj tu hasła do Roblox.

Zarejestruj się

Załóż darmowe konto i śledź ulubione gry

To będzie adres twojego profilu: rblxstat.com/pl/users/nazwauzytkownika

Możesz logować się też e-mailem; nigdy nie jest pokazywany innym.

Co najmniej 8 znaków. Nie używaj hasła, którego używasz gdzie indziej.

Masz już konto? Zaloguj się

Zresetuj hasło

Podaj adres e-mail konta, a wyślemy link do ustawienia nowego hasła.

Nie masz dostępu do tej skrzynki lub jest inny problem? Napisz do nas: [email protected]

Wróć do logowania