The powers
Autor: AboodBlox
Klasyfikacja wiekowa: Bez klasyfikacji
This is your very first ROBLOX creation. Check it out, then make it your own with ROBLOX Studio!
- Gra teraz
- 0
- Rekord
- —
- Wizyty
- 44+
Rekord: 0 graczy
Liczba graczy
Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.
Nowe wizyty na godzinę
Wizyty dodane do sumy.
Nowe ulubione na godzinę
Osoby, które dodały grę do ulubionych.
Odsetek polubień
Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.
Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 4 dni temu · śledzona od 29 wrz 2026
Opis
This is your very first ROBLOX creation. Check it out, then make it your own with ROBLOX Studio!
Więcej
- Polubienia
- 1 (100%)
- Łapki w dół
- 0
- Podgatunek
- —
- Awatar
- R6
- Serwery prywatne
- Nie
- Data rekordu
- —
- ID uniwersum
- 185212590
Odznaki
Rzadkość pokazuje, jaki odsetek graczy zdobył odznakę.
Dołącz do rozmowy
Oceniaj gry od 1 do 10, twórz ankiety, obserwuj graczy i dostawaj odpowiedzi.
Przepustki
O grze The powers
The powers to gra na Roblox od AboodBlox. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 44 wizyt, a 3 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 100% graczy (1 polubień, 0 łapek w dół). Została utworzona 17 sie 2016, a ostatnio zaktualizowana 17 cze 2017.
Częste pytania
- Ile osób gra teraz w The powers?
- Teraz w The powers gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
- Ile wizyt ma The powers?
- The powers ma łącznie 44 wizyt.
- Kto stworzył The powers?
- The powers stworzył deweloper Roblox AboodBlox.
- Kiedy wyszła gra The powers?
- The powers utworzono 17 sie 2016, a ostatnio zaktualizowano 17 cze 2017.