Przejdź do treści
Zrzut ekranu z Zeppelin Wars

Zeppelin Wars

Autor: IoIkiller101

Klasyfikacja wiekowa: Łagodna

AkcjaAreny i walki

Version: Alpha 0.75 Inspired by myrkrwarrior's classic "Zeppelin Battle" from 2008, Zeppelin Wars seeks to recreate a game where you can battle it out in the skies. Victory or certain death? Patrol or Pirate? Zeppelin crew or pilot? The choice is yours to make.

Gra teraz
0
Rekord
52
Wizyty
62,5 mln+
Graj na Roblox
108 tys.+21,6 tys.+

Rekord: 52 graczy (18 października 2026)

Liczba graczy

Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.

Nowe wizyty na godzinę

Wizyty dodane do sumy.

Nowe ulubione na godzinę

Osoby, które dodały grę do ulubionych.

Odsetek polubień

Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.

Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar przedwczoraj · śledzona od 29 wrz 2026

O grze Zeppelin Wars

Zeppelin Wars to gra na Roblox z gatunku Akcja (Areny i walki) od IoIkiller101. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 62 475 050 wizyt, a 301 871 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 83% graczy (107 673 polubień, 21 618 łapek w dół). Najwyższa zmierzona przez nas liczba jednoczesnych graczy to 52 (18 paź 2026). Została utworzona 13 maj 2020, a ostatnio zaktualizowana 3 paź 2026.

Częste pytania

Ile osób gra teraz w Zeppelin Wars?
Teraz w Zeppelin Wars gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
Ile wizyt ma Zeppelin Wars?
Zeppelin Wars ma łącznie 62 475 050 wizyt.
Jaki jest rekord graczy Zeppelin Wars?
Najwyższa zmierzona przez nas liczba jednoczesnych graczy to 52; rekord ustanowiono 18 paź 2026.
Kto stworzył Zeppelin Wars?
Zeppelin Wars stworzył deweloper Roblox IoIkiller101.
Kiedy wyszła gra Zeppelin Wars?
Zeppelin Wars utworzono 13 maj 2020, a ostatnio zaktualizowano 3 paź 2026.

Gracze dołączają też do

Popularne gry z gatunku Akcja

Gry od IoIkiller101

Zaloguj się do RBLXSTAT

Czekają na ciebie ulubione, śledzone gry i powiadomienia.

Nie masz konta? Zarejestruj się

To nie jest twoje konto Roblox: logujesz się osobnym kontem RBLXSTAT. Nigdy nie wpisuj tu hasła do Roblox.

Zarejestruj się

Załóż darmowe konto i śledź ulubione gry

To będzie adres twojego profilu: rblxstat.com/pl/users/nazwauzytkownika

Możesz logować się też e-mailem; nigdy nie jest pokazywany innym.

Co najmniej 8 znaków. Nie używaj hasła, którego używasz gdzie indziej.

Masz już konto? Zaloguj się

Zresetuj hasło

Podaj adres e-mail konta, a wyślemy link do ustawienia nowego hasła.

Nie masz dostępu do tej skrzynki lub jest inny problem? Napisz do nas: [email protected]

Wróć do logowania