Create Spells And Fight!
Autor: KiziGames
Klasyfikacja wiekowa: Łagodna
Welcome to Create Spells & Fight! Pick a school, type your spell into the forge and receive it. Higher tier spells are stronger and take longer to forge, spells also apply status effects so you can combine certain spells for more damage. Craft the perfect combination of spells to dominate the battlefield.
- Gra teraz
- 0
- Rekord
- —
- Wizyty
- 132+
Rekord: 0 graczy
Liczba graczy
Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.
Nowe wizyty na godzinę
Wizyty dodane do sumy.
Nowe ulubione na godzinę
Osoby, które dodały grę do ulubionych.
Odsetek polubień
Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.
Ta gra jest mierzona raz dziennie · ostatni pomiar 4 dni temu · śledzona od 6 paź 2026
Opis
Welcome to Create Spells & Fight!
Pick a school, type your spell into the forge and receive it.
Higher tier spells are stronger and take longer to forge, spells also apply status effects so you can combine certain spells for more damage.
Craft the perfect combination of spells to dominate the battlefield.
Więcej
- Polubienia
- 2 (50%)
- Łapki w dół
- 2
- Podgatunek
- Areny i walki
- Awatar
- R15
- Serwery prywatne
- Nie
- Data rekordu
- —
- ID uniwersum
- 10768945592
Odznaki
Rzadkość pokazuje, jaki odsetek graczy zdobył odznakę.
Dołącz do rozmowy
Oceniaj gry od 1 do 10, twórz ankiety, obserwuj graczy i dostawaj odpowiedzi.
Przepustki
O grze Create Spells And Fight!
Create Spells And Fight! to gra na Roblox z gatunku Akcja (Areny i walki) od KiziGames. Teraz gra w nią 0 osób; ma łącznie 132 wizyt, a 1 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 50% graczy (2 polubień, 2 łapek w dół). Została utworzona 2 paź 2026, a ostatnio zaktualizowana 6 paź 2026.
Częste pytania
- Ile osób gra teraz w Create Spells And Fight!?
- Teraz w Create Spells And Fight! gra 0 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
- Ile wizyt ma Create Spells And Fight!?
- Create Spells And Fight! ma łącznie 132 wizyt.
- Kto stworzył Create Spells And Fight!?
- Create Spells And Fight! należy do społeczności Roblox KiziGames.
- Kiedy wyszła gra Create Spells And Fight!?
- Create Spells And Fight! utworzono 2 paź 2026, a ostatnio zaktualizowano 6 paź 2026.
Gracze dołączają też do
Popularne gry z gatunku Akcja