Przejdź do treści
Zrzut ekranu z Build Your Alien Pyramid

Build Your Alien Pyramid

Autor: Epic Forge Game

Klasyfikacja wiekowa: Minimalna

SymulacjaSymulator przyrostowy

👽 Welcome to Build Your Alien Pyramid! 🛸 Tired of building by hand under the desert sun? Discover the true secret of Egypt and let the aliens do the heavy lifting! Take control of your empire, summon flying saucers, and build the most impressive structures in the universe. ✨ HOW TO PLAY: 🏗️ Build: Stack blocks to complete your first pyramid and earn coins. 🛸 Use UFOs: Unlock spaceships to drop blocks for you using tractor beams! 🌌 7 Epic Pyramids: Upgrade your materials and unlock legendary textures: from pure gold, ice, and magma, to the mysterious Galactic Cube. 👑 Rule the Desert: Rebirth to multiply your earnings, upgrade your speed, and become the supreme Pharaoh of the galaxy. 👍 Leave a LIKE and FAVORITE to unlock new ships in the next update! ⭐ (Our goal: 10,000 Likes for a x3 Coins code!) 🎁 PREMIUM BENEFIT: Roblox Premium players receive a +20% passive multiplier on earnings and walk speed!

Gra teraz
10
Rekord
32
Wizyty
29,1 tys.+
Graj na Roblox
10046

Rekord: 32 graczy (14 października 2026)

Liczba graczy

Wypełnione pole to średnia każdego przedziału, linia przerywana to jego maksimum.

Nowe wizyty na godzinę

Wizyty dodane do sumy.

Nowe ulubione na godzinę

Osoby, które dodały grę do ulubionych.

Odsetek polubień

Udział polubień we wszystkich polubieniach i łapkach w dół.

Ta gra jest mierzona co godzinę · ostatni pomiar 16 minut temu · śledzona od 10 paź 2026

O grze Build Your Alien Pyramid

Build Your Alien Pyramid to gra na Roblox z gatunku Symulacja (Symulator przyrostowy) od Epic Forge Game. Teraz gra w nią 10 osób; ma łącznie 29 103 wizyt, a 1564 osób dodało ją do ulubionych. Podoba się 68% graczy (100 polubień, 46 łapek w dół). Najwyższa zmierzona przez nas liczba jednoczesnych graczy to 32 (14 paź 2026). Została utworzona 26 wrz 2026, a ostatnio zaktualizowana 20 paź 2026.

Częste pytania

Ile osób gra teraz w Build Your Alien Pyramid?
Teraz w Build Your Alien Pyramid gra 10 osób. Popularne gry mierzymy co minutę.
Ile wizyt ma Build Your Alien Pyramid?
Build Your Alien Pyramid ma łącznie 29 103 wizyt.
Jaki jest rekord graczy Build Your Alien Pyramid?
Najwyższa zmierzona przez nas liczba jednoczesnych graczy to 32; rekord ustanowiono 14 paź 2026.
Kto stworzył Build Your Alien Pyramid?
Build Your Alien Pyramid należy do społeczności Roblox Epic Forge Game.
Kiedy wyszła gra Build Your Alien Pyramid?
Build Your Alien Pyramid utworzono 26 wrz 2026, a ostatnio zaktualizowano 20 paź 2026.

Gracze dołączają też do

Popularne gry z gatunku Symulacja

Gry od Epic Forge Game

Zaloguj się do RBLXSTAT

Czekają na ciebie ulubione, śledzone gry i powiadomienia.

Nie masz konta? Zarejestruj się

To nie jest twoje konto Roblox: logujesz się osobnym kontem RBLXSTAT. Nigdy nie wpisuj tu hasła do Roblox.

Zarejestruj się

Załóż darmowe konto i śledź ulubione gry

To będzie adres twojego profilu: rblxstat.com/pl/users/nazwauzytkownika

Możesz logować się też e-mailem; nigdy nie jest pokazywany innym.

Co najmniej 8 znaków. Nie używaj hasła, którego używasz gdzie indziej.

Masz już konto? Zaloguj się

Zresetuj hasło

Podaj adres e-mail konta, a wyślemy link do ustawienia nowego hasła.

Nie masz dostępu do tej skrzynki lub jest inny problem? Napisz do nas: [email protected]

Wróć do logowania