Huge amusement park!! Update!
Door: YoSoyDiego2007
Leeftijdsclassificatie: Minimaal
🎡 The Best Fair on Roblox! 🎢 Ride amazing attractions or take control and run them yourself! Experience the excitement, lights, and fun in a fully interactive fair. ✨ 🎪 Control the rides 🎢 Feel the adrenaline 🎮 Play with friends 🌙 Dynamic day & night cycle 👉 Will you be a visitor... or the one in charge? 🔥 Join now and find out! New Update: 5/5/2026 - New Game Pass and Roller Coaster!!!
- Spelen nu
- 7
- Record
- 20
- Bezoeken
- 1,7 mln.+
Record: 20 spelers (7 oktober 2026)
Aantal spelers
Het gevulde vlak is het gemiddelde per interval, de stippellijn het hoogste punt daarin.
Nieuwe bezoeken per uur
Bezoeken die bij het totaal kwamen.
Nieuwe favorieten per uur
Mensen die de game als favoriet hebben toegevoegd.
Like-percentage
Aandeel likes van alle likes en dislikes.
Deze game wordt elk uur gemeten · laatste meting 1 uur geleden · gevolgd sinds 3 okt 2026
Beschrijving
🎡 The Best Fair on Roblox! 🎢
Ride amazing attractions or take control and run them yourself! Experience the excitement, lights, and fun in a fully interactive fair.
✨
🎪 Control the rides
🎢 Feel the adrenaline
🎮 Play with friends
🌙 Dynamic day & night cycle
👉 Will you be a visitor... or the one in charge?
🔥 Join now and find out!
New Update: 5/5/2026 - New Game Pass and Roller Coaster!!!
Meer
- Likes
- 366 (65%)
- Dislikes
- 199
- Subgenre
- —
- Avatar
- R15
- Privéservers
- Nee
- Datum van het record
- 7 okt 2026
- Universe-ID
- 3608685388
Badges
Zeldzaamheid toont welk percentage van de spelers de badge heeft verdiend.
Doe mee aan het gesprek
Geef games een score van 1 tot 10, start peilingen, volg spelers en krijg antwoorden.
Gamepasses
Over Huge amusement park!! Update!
Huge amusement park!! Update! is een Roblox-game in het genre Simulatie van YoSoyDiego2007. Er spelen nu 7 mensen; de game heeft in totaal 1.740.448 bezoeken en 2.902 mensen hebben hem als favoriet. 65% van de spelers vindt hem leuk (366 likes, 199 dislikes). Het hoogste aantal gelijktijdige spelers dat we hebben gemeten is 20 (7 okt 2026). De game is gemaakt op 26 mei 2022 en voor het laatst bijgewerkt op 5 jun 2026.
Veelgestelde vragen
- Hoeveel mensen spelen Huge amusement park!! Update! op dit moment?
- Huge amusement park!! Update! wordt nu door 7 mensen gespeeld. Populaire games meten we elke minuut.
- Hoeveel bezoeken heeft Huge amusement park!! Update!?
- Huge amusement park!! Update! is in totaal 1.740.448 keer bezocht.
- Wat is het spelersrecord van Huge amusement park!! Update!?
- Het hoogste aantal gelijktijdige spelers dat we hebben gemeten is 20; het record werd gevestigd op 7 okt 2026.
- Wie heeft Huge amusement park!! Update! gemaakt?
- Huge amusement park!! Update! is van Roblox-ontwikkelaar YoSoyDiego2007.
- Wanneer is Huge amusement park!! Update! uitgekomen?
- Huge amusement park!! Update! is gemaakt op 26 mei 2022 en voor het laatst bijgewerkt op 5 jun 2026.
Spelers doen ook mee aan
Populaire games in het genre Simulatie